2018 de yedi seo kuralıtaharri motoru optimizasyonu, bugün genişlik stratejik dijital pazarlama stratejilerinden biridir. Düzgün eş icraat olmadan, işletmeler rakipleri karşısında gerilemeye başlarlar.

Dijital pazarlama dünyasına uzaktan bildik iseniz, arama motoru optimizasyonunu yahut SEO’yu duymuşsunuzdur. SEO, günümüzün işaret önemli sayısal pazarlama stratejilerinden biridir ve bu çalışmayı iyi benzer şekilde yürütmeden, şirketler rakipleri ile rekabet edemezler.

SEO yerli yerinde olarak geliştirilen bilinmeyen stratejiler okunuşu teknikler ile kalıcı gelişen birleşik alandır. Bununla birlikte, bu pazarlama tekniği, taharri motoru algoritmalarında nizamlı değişikliklere kadem becermek zorundadır. Bu nedenle 2018’deki pazarlamacıların trendlere özen etmeleri okunuşu oyunda kalmaları gerekiyor.

Bu makalede, değersiz işletme sahiplerinin ilerlemesine muin sürdürmek okunuşu arama motoru oyununu rakiplerine kat çıkmak hakkında yedi SEO ipucu okunuşu püf noktası ele alacağız. Bu stratejiler yasa eş şekilde uygulandığında, marka görünürlüğünü, arama motoru sıralamasını okunuşu nesne) web sitesi performansını iyileştirmeye yaver olabilirler.

1-Sesli aramayı bölüm ardı etmeyin.
Google 2016’da, taşınabilir arama platformundaki bütün arama sorgularının yüzdelik 20’sinin seda daimî olduğunu duyurmuştu . Bu sayı, Google home, Amazon Alexa, Siri, Google Asistanı, Cortana vb. Gibi cihazların lansmanı ile artmıştır. Artan sayıda kişi, taharri çubuğunda arama sorgusunu haber vermek yerine sesli sorular sorar. 2018 okunuşu bu oranın %30 lar civarında olacağı oranlama ediliyor.

Pazarlamacıların stratejilerini bu değişime uyacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor. mazruf henüz uzun kuyruklu araç kelimelere okunuşu sadece konuşma yapısına ehil olmalıdır. Ayrıca, yevmiye dilde kullanılan sözdizimini eklemek de kazançlı sadece fikirdir.

2-Önce mobil düşünün.
Mobil arama esasen masaüstü aramayı aştı. seda tamamen arama, bunu 2018’de daha da hızlandıracaktır. Çoğu kişi, Alexa cihazlarından okunuşu Google gibi esas asistanlardan değil, akıllı telefonlarından ünlü taharri kullanır. Google ve öteki taharri motorları bu eğilimi başkalık etmiş okunuşu taşınabilir uyumlu web siteleri ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu, Google’ın web sitelerini, uç yıllarda yaptığı gibi, masaüstü sürümü yerine mobil sürümün kalitesine ve içeriğine nazaran sıralayacağı anlamına gelir. Hızlandırılmış hareketli sayfalar, web sitelerinin okunuşu şirketlerin oyunda ilerlemesine ve taharri motoru sonuç sayfalarında SERP daha öte sıralarda sandalye almasına yardımcı olacaktır. Google, mobil sürümün kesinlikle başarım gösterdiğini, nasıl büyüklüğünde uçarı yüklendiğini ve sayfaları sıralamaya başlamadan geçmiş zaman ne gibi basitçe kullanılacağını değerlendirir.

3-Öne çıkan snippet’lerden gelen trafiği delik ardı etmeyin.
Öne çıkan snippet‘ler, SERP’nin yüzey kısmında bulunan bilgilerin yoğunlaştırılmış bir şeklidir. Web sitesi bağlantısının yanı sıra, içeriğin kısa yalnız özeti ile arama motoru, kullanıcılara vukuf sağlar. Bu snippet’ler, organik trafiğin genişlik az yüzdelik 10’unu SERP’ler üzerine tamlanan genişlik erdemli sonuçlardan almaktadır ve bu dönem süresince artacaktır, bu yüzden pazarlamacıların içeriği buna bakarak şekillendirmesi gerekir.

Bu snippet’ler, kullanıcı deneyimi üzerine yapıcı etkisi olan ayrıntılı kuyruk sorgularına gene kısaca cevaplardır. taharri motoru kullanıcılarına, snippet bağlantısını tıklayıp, açıklamayı sezmek daha cazip gelmektedir. Verilerinizi ve içeriğinizi yapılandırarak ve bilgileri kesin ve özlü yalnız şekilde saklayarak bundan faydalanabilirsiniz.

4-Anahtar kelimelerinizin ardındaki maksat önemlidir.
Arama sorgusunun ardındaki amaç, akil asistanların ve yapay zekanın AI, araba öğreniminin okunuşu henüz kişiselleştirilmiş benzer taharri motoru deneyiminin birleşimi hasebiyle dikkate alınması gereken ekonomik müşterek faktör haline gelmiştir. Google, ancak kullanıcının geçmiş aramalarına ve eğilimlerine, mevcut konumuna okunuşu genişlik ilgili ve güncel bilgileri sunmak için sorgunun ardındaki niyetine bakacaktır.

Bu, taharri motorlarının kullanıcıların benzer madde satın kullanmak istemesi durumunda, Google’ın e-ticaret web sitelerini öbür sayfalara ve medya satım noktalarına nazaran önceliklendireceği anlamına gelir. Kullanıcılar yalnız konuyu araştırmak istiyorsa, Google güvenilen medya sayfalarına öncelik verir. İçeriğiniz bu değiş tokuş trendine basamak uydurmalıdır.

5-Kullanıcı deneyimine paha verin.
Kullanıcı deneyimi hala genişlik mühim sıralama faktörüdür ve tamamı arama motorları buna odaklanmıştır. Web siteniz seri ancak şekilde yüklenmeli, hem mobil hem de masaüstü platformlarda sorunsuz birleşik şekilde çalışmalı okunuşu hepsi bölümlerine erişmesi kolay olmalıdır. Google çeşidinden yapılan anketler ve araştırmalar , sitenin yüklenmesinin 3 saniyeden henüz derinlemesine sürmesi durumunda, yalnız web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzde 40’ının gelişememiş döneceğini göstermiştir.

Birçok web sitesinin yüklenmesi 15 ila 20 saniye sürmektedir ve bu da kullanıcı deneyimini hatırı sayılır müşterek marjla engeller. Web sitenizi optimize erişmek ve çok yalnız kullanıcı deneyimi sağladığından sakıncasız yetişmek çok önemlidir. alçak web siteleri, SERP’lerde yüzü sıralarda mekân almaz ve sakıt organik trafiğe sahiptir.

6-Ufkunuzu Google okunuşu Bing’in ötesine taşıyın.
Google okunuşu Bing, sektöre derinlemesine zamandır egemen olmuştur ve bu yüzden çoğu pazarlamacı çabalarını yıllar boyunca bu platformlara odaklamıştır. Sektör, seo uzmanı seda asistanları ve yapmacık zeka yardımıyla değişmeye başlamış ve değişmeye bitmeme edecektir. Google hâlen hâkim güçtür.

Amazon’un Alexa’sı, Apple’ın Siri’si, Cortana vb. Popülerlikle büyüyor okunuşu Google’dan içerik çekmiyor. Pazarlamacıların erişimlerini genişletmeleri okunuşu Google okunuşu Bing’in ötesinde suları keşfetmeleri gerekiyor. öbür platformlarda vücut sıralarda konum almaları amacıyla içeriklerini ve web sitelerini optimize etmeleri gerekiyor.

7-İçeriğinizin kalitesi, öteki her şeyden henüz önemli.
İçeriğinizin kalitesi ve alaka düzeyi, SEO‘daki genişlik etkili faktörlerden bazılarıdır. bol araştırılmamış okunuşu güncel olmayan az nitelikli içerikleri web sitenizde yayınlamaktan kaçının. Kötü içerik, sadece web sitesinin itibarını okunuşu sıralamasını da olumsuz etkileyecektir.

İçeriği zamanında ortaya etkilemek ve insicamlı kaliteyi muhafaza etmek önemlidir.

Bu ipuçları okunuşu püf sitemizi incele noktaları, 2018’deki SEO yarışçı sularında sizlere asistan olabilir. işaret ekonomik kısım, taharri motoru algoritmalarındaki değişiklikler kendince trendleri ve duyuruları kovuşturma etmektir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “2018 de yedi seo kuralı”

Leave a Reply

Gravatar